O naszym ośrodku

Sprzęt

Dysponujemy znakomicie wyposażonym działem fizjoterapii ze sprzętem do elektroterapii, ultradźwięków, laseroterapii, magnetoterapii, drenażu, hydroterapii. Na rozległej i zaopatrzonej w niezbędny sprzęt Sali Ćwiczeń prowadzimy terapię ruchową.

Lokalizacja

Ośrodek Rehabilitacji Ad-Med jest najnowszym tego typu obiektem w Tarnobrzegu i jego okolicach. Leży przy drodze wojewódzkiej, co zapewnia pacjentom dogodny dojazd, zarówno od strony Tarnobrzega, jak i Stalowej Woli. Rozległy i łatwo dostępny parking pod ośrodkiem pozwoli bezpiecznie pozostawić samochód na czas zabiegów.

Komfort

W naszym ośrodku nastawiamy się na nowoczesność, bezpieczeństwo i miłą atmosferę podczas pobytu. Świeżo oddany budynek ośrodka zapewnia Państwu komfort pobytu. Duży nacisk kładziemy na dostępność dla osób niepełnosprawnych i z problemami z poruszaniem się. Najnowocześniejszy i na bieżąco serwisowany sprzęt pozwoli w skuteczny sposób powrócić Państwa do pełni sprawności fizycznej. Doświadczony i kompetentny personel udzieli wszystkich niezbędnych informacji i zajmie się Państwem w należyty sposób.

Obszary leczenia

Głównymi obszarami leczenia, jakimi się zajmujemy są rehabilitacja stawów i kręgosłupa, masaż leczniczy, drenaż limfatyczny, fizjoterapia, sportowa, fizjoterapia neurologiczna, leczenie wad postawy u dzieci, leczenie osteopatii.

Oprócz zabiegów leczniczych oferujemy szereg zabiegów wspomagających regenerację organizmu i wyszczuplających, np. masaż wyszczuplający, terapia falą uderzeniową.

Bezpłatne zabiegi

Większość dostępnych terapii jest dla Państwa bezpłatna, gdyż posiadamy podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na refundację części kosztów leczenia.