Laser wysokoenergetyczny

Wiązka laserowa a tkanka ludzka

Moc lasera jest w przybliżeniu 30-50 razy wyższa w porównaniu z konwencjonalną laseroterapią, i charakteryzuje się bardzo dużą głębokością przenikania. Pozwala to laserowi stymulować i leczyć dowolny obszar objęty dysfunkcją i bólem.

Wykorzystanie lasera powoduje powstanie fali w tkance podskórnej. Ta fotochemiczna stymulacja działa silnie przeciwbólowo i przynosi natychmiastową ulgę.

1

1. Biostymulacja

Mechanizm ten oznacza zdolność do biologicznego stymulowania wzrostu i regeneracji tkanek na poziomie komórkowym. Dzięki temu pozwala osiągnąć maksymalne efekty terapeutyczne bez obawy o skutki niepożądanie.

2

2. Natychmiastowa, silna i długotrwała ulga w bólu

W momencie dotarcia do skóry światło laserowe tworzy w ludzkiej tkance falę fotochemiczną. Ta mechaniczna stymulacja wolnych zakończeń nerwowych i innych receptorów bólu w tkance podskórnej blokuje bramkę bólową i przynosi natychmistową ulgę w bólu.

3

3. Głęboka penetracja tkanki

Maksymalna moc (do 12 W) pozwala na bardzo głębokie przenikanie swiatła laserowego przez tkanki (nawert do 12 cm) przez co gwarantuje efektywną stymulację tkanek oraz receptorów bólowych.

4

4. Poprawa mikrocyrkulacji

Stymulacja miejscowa usprawnia krążenie i wspiera drenaż limfatyczny chorego obszaru. Łącząc biostymulacje oraz stymulacje fotochemiczną laser skutecznie leczy tkanki, uwalnia od bólu bez ryzyka uzależnienia od tej formy terapii.

Najczęstrze wskazania

Maksymalna moc (do 12 W) pozwala na bardzo głębokie prz

zespół bolesnego barku (tendinopatia, zespół ciasnoty podbarkowej, uraz stożka rotatorów)

łokieć tenisisty/golfisty

zapalenie stawu skokowego

zapalanie rozcięgna podeszwowego

zaspół szyjno-barkowy

zapalanie kaletki

ból odcinka lędziowo-krzyżowego kręgosłupa

zaspół przeciążeniowy mięśni

punkty spustowe

skręcenie stawu skokowego

enikanie swiatła laserowego przez tkanki (nawert do 12 cm) przez co gwarantuje efektywną stymulację tkanek oraz receptorów bólowych.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami

Adres 1:

ul. Kopernika 19/68

39-400 Tarobrzeg

Adres 2:

ul. Miła, osiedle Mokrzyszów

39-400 Tarnobrzeg

Kontakt telefoniczny:

Anna Chmiel: 606 458 231

Adam Chmiel: 604 295 268

Godziny pracy:

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 20:00